Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKY

 

STRÁNECKÝ BĚH          VÝSLEDKOVÁ LISTINA

4. ROČNÍK         Datum: sobota 5. dubna 2014

Běžců celkem: 78     Dlouhá trať: 63     Cvrčci: 15     Chodci: 23

Ke stažení na tomto odkazu:

www.tk-r.org/files/Vysledkova_listina_2014.pdf

  Výsledková listina - celkem
   
POŘADÍ ČÍSLO    JMÉNO           ČAS        TEAM
1 1 -  Michal Michálek - 0:19:00
2 16 - Václav Koláčný - 0:20:19
3 71 - Pavel Mráček ml. - 0:20:55 (Kola Dertl)
4 62 - Martin Kauler - 0:21:52 (TJ Sokol Mšeno)
5 77 - Václav Mráz - 0:22:19 (ASK Slavia Praha)
6 65 - Lukáš Líman - 0:22:28 (TJ Liaz Vehlovice)
7 41 - Karel Nový - 0:22:36 (Luigi Cocotti)
8 66 - Vladimír Bernard - 0:22:41 (Hasiči)
9 68 - Václav Nekvasil - 0:22:58 (KVM Mělník)
10 72 - Jana Lenčová - 0:23:17
11 86 - Vladimír Dlouhý - 0:23:24 (Dlouháni Roudnice)
12 47 - Martin Krejča - 0:23:44 (Luigi Cocotti)
13 7 -  Pavel Mráček st. - 0:24:07 (TJ Sokol Mšeno)
14 83 - Josef Navrátil - 0:24:26
15 3 -  Ctibor Kačer - 0:25:05 (AC Chrti)
16 10 - Lukáš Paluska - 0:25:14 (Defekt team)
17 14 - Linda Bartošová - 0:25:24 (TJ Sokol)
18 51 - Jiří Stránský - 0:25:28
19 88 - Zuzana Dlouhá - 0:26:07 (Dlouháni Roudnice)
20 43 - Vlastimil Tuťálek - 0:26:14
21 85 - Jan Kašpárek - 0:26:49
22 46 - Martina Píšová - 0:27:11 (Luigi Cocotti)
23 96 - Aleš Dvořák - 0:27:15
24 49 - Michal Stránský - 0:27:29
25 90 - Nela Čížková - 0:27:30
26 57 - Petr Valda - 0:27:37 (Luigi Cocotti)
27 98 - Vítězslav Hvolek - 0:27:47
28 93 - Luboš Švácha - 0:27:54 (TJ Sokol Mšeno)
29 64 - Ondřej Hájek - 0:28:02
30 61 - Jaroslav Novák - 0:28:05
31 67 - Anita Nekvasilová - 0:28:13
32 50 - Jiří Hofman - 0:28:16
33 42 - Josef Ulman - 0:28:29
34 81 - Jana Lenčová - 0:29:29
35 53 - Stanislav Melichar - 0:29:53 (Luigi Cocotti)
36 84 - Jan Polák - 0:30:07
37 94 - Jana Pěknicová - 0:30:12
38 82 - Miroslava Žárová - 0:30:13
39 6 -  Gabriela Paclíková - 0:30:17
40 70 - Jiří Plecháček - 0:30:25 (MARATONSTAV)
41 4 -  Ivo Kyral - 0:30:38
42 44 - Karel Novotný - 0:30:39 (Defekt Team)
43 5 -  Michaela Tylová - 0:30:46 (Stránka)
44 15 - Martina Stiborová - 0:31:03
45 89 - Tereza Dlouhá - 0:31:47 (Dlouháni Roudnice)
46 48 - Petra Stránská - 0:32:42
47 54 - Michal Fér - 0:32:54
48 59 - Eva Skalová - 0:33:02
49 8 -  Tomáš Krejčí - 0:33:21 (Domov seniorů)
50 18 - Vojtěch Ježek - 0:35:05
51 91 - Pavel Nevyhoštěný - 0:35:39 (Restaurace U Jesetera)
52 17 - Radka Ježková - 0:35:47
53 58 - Míla Valdová - 0:36:09 (Luigi Cocotti)
54 13 - Ladislav Živný - 0:36:44
55 63 - Šárka Hájková - 0:37:01
56 60 - Jana Nováková - 0:37:25
57 9 -  Veronika Luke  - 0:37:31
58 56 - Barbora Doležalová - 0:37:39 (Farma GG)
59 52 - Anna Hoťová - 0:38:30
60 100 -Damaris Férová - 0:38:30
61 55 - Věra Limberková - 0:38:56
62 69 - Tereza Mráčková - 0:42:45
63 45 - Karel Novotný - 0:43:34 (Defekt Team)
   
  Výsledková listina - Vložený závod ženy A:
   
1 72 - Jana Lenčová - 0:23:17
2 88 - Zuzana Dlouhá - 0:26:07 (Dlouháni Roudnice)
3 94 - Jana Pěknicová - 0:30:12
4 6 -  Gabriela Paclíková - 0:30:17
5 15 - Martina Stiborová - 0:31:03
6 89 - Tereza Dlouhá - 0:32:47 (Dlouháni Roudnice)
7 17 - Radka Ježková - 0:35:47
8 63 - Šárka Hájková - 0:37:01
9 9 -  Veronika Luke  - 0:37:31
10 52 - Anna Hoťová - 0:38:30
11 100 -Damaris Férová - 0:38:30
12 55 - Věra Limberková - 0:38:56
   
  Výsledková listina - Vložený závod ženy B:
   
1 46 - Martina Píšová - 0:27:11 (Luigi Cocotti)
2 67 - Anita Nekvasilová - 0:28:13
3 81 - Jana Lenčová - 0:29:29
4 82 - Miroslava Žárová - 0:30:13
5 48 - Petra Stránská - 0:32:42
6 59 - Eva Skalová - 0:33:02
7 58 - Míla Valdová - 0:36:09 (Luigi Cocotti)
8 60 - Jana Nováková - 0:37:25
   
  Výsledková listina - Vložený závod muži A:
   
1 16 - Václav Koláčný - 0:20:19
2 77 - Václav Mráz - 0:22:19 (ASK Slavia Praha)
3 65 - Lukáš Líman - 0:22:28 (TJ Liaz Vehlovice)
4 41 - Karel Nový - 0:22:36 (Luigi Cocotti)
5 68 - Václav Nekvasil - 0:22:58 (KVM Mělník)
6 3 -  Ctibor Kačer - 0:25:05 (AC Chrti)
7 96 - Aleš Dvořák - 0:27:15
8 49 - Michal Stránský - 0:27:29
9 64 - Ondřej Hájek - 0:28:02
10 50 - Jiří Hofman - 0:28:16
11 53 - Stanislav Melichar - 0:29:53 (Luigi Cocotti)
12 84 - Jan Polák - 0:30:07
13 54 - Michal Fér - 0:32:54
14 18 - Vojtěch Ježek - 0:35:05
15 13 - Ladislav Živný - 0:36:44
   
  Výsledková listina - Vložený závod muži B:
   
1 1 -  Michal Michálek - 0:19:00
2 66 - Vladimír Bernard - 0:22:41 (Hasiči)
3 47 - Martin Krejča - 0:23:44 (Luigi Cocotti)
4 57 - Petr Valda - 0:27:37 (Luigi Cocotti)
5 98 - Vítězslav Hvolek - 0:27:47
   
  Výsledková listina - Vložený závod muži C:
   
1 86 - Vladimír Dlouhý - 0:23:24 (Dlouháni Roudnice)
2 51 - Jiří Stránský - 0:25:28
3 43 - Vlastimil Tuťálek - 0:26:14
4 61 - Jaroslav Novák - 0:28:05
5 4 -  Ivo Kyral - 0:30:38
   
  Výsledková listina - Vložený závod muži D:
   
1 83 - Josef Navrátil - 0:24:26
2 42 - Josef Ulman - 0:28:29
3 70 - Jiří Plecháček - 0:30:25 (MARATONSTAV)
   
  Výsledková listina - Mšenský přebor ženy A:
   
1 90 - Nela Čížková - 0:27:30
2 5 -  Michaela Tylová - 0:30:46 (Stránka)
3 56 - Barbora Doležalová - 0:37:39 (Farma GG)
4 69 - Tereza Mráčková - 0:42:45
   
  Výsledková listina - Mšenský přebor ženy B:
   
1 14 - Linda Bartošová - 0:25:24 (TJ Sokol)
   
  Výsledková listina - Mšenský přebor muži A
   
1 71 - Pavel Mráček ml. - 0:20:55 (Kola Dertl)
2 62 - Martin Kauler - 0:21:52 (TJ Sokol Mšeno)
3 10 - Lukáš Paluska - 0:25:14 (Defekt team)
4 85 - Jan Kašpárek - 0:26:49
5 45 - Karel Novotný - 0:43:34 (Defekt Team)
   
  Výsledková listina - Mšenský přebor muži B:
   
1 7 -  Pavel Mráček st. - 0:24:07 (TJ Sokol Mšeno)
2 93 - Luboš Švácha - 0:27:54 (TJ Sokol Mšeno)
3 44 - Karel Novotný - 0:30:39 (Defekt Team)
4 8 -  Tomáš Krejčí - 0:33:21 (Domov seniorů)
5 91 - Pavel Nevyhoštěný - 0:35:39 (Restaurace U Jesetera)
 

Příspěvky

Výsledky 2013

13. 4. 2013

 

Výsledky 2012

28. 12. 2012

 

Výsledky 2011

27. 12. 2012